Spółki i jednoosobowa działalność gospodarcza

Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze prawnej spółek i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, świadcząc od wielu lat pomoc prawną podmiotom gospodarczym z różnych branż. Wyróżnia mnie profesjonalizm i zaangażowanie w prawy Klienta, dzięki czemu gwarantuję skuteczną reprezentację i obsługę prawną. Dzięki temu zapewniam Klientom wysoką skuteczność w podejmowanych działaniach.

Moja oferta skierowana jest do przedsiębiorców, jak i podmiotów publicznych, a także Klientów indywidualnych we wskazanym zakresie. W zakresie współpracy mogą Państwo liczyć na doradztwo strategiczne, ocenę ryzyka podejmowanych inwestycji i prowadzenie negocjacji z kontrahentami.

Obsługa prawna spółek i przedsiębiorców indywidualnych świadczona przez kancelarię obejmuje doradztwo w sferze:

·       Prawa Spółek

·       Prawa Gospodarczego

·       Przekształceń, fuzji spółek

·       Prawa Pracy

·       Procesów upadłościowych

·       Procesów restrukturyzacyjnych

·       Prawa podatkowego

·       Windykacji

·       Mediacji i negocjacji

Stawiam na swobodę komunikacji, dlatego świadczymy doradztwo prawne poprzez internet i rozmowy telefoniczne. Niezależnie od miejsca swojego pobytu mogą Państwo liczyć na stały kontakt. Posiadamy liczne referencje, które są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i rzetelności. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.