O mnie

Członkini Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szanowni Państwo,
Jestem adwokatem i doradcą restrukturyzacyjnym. Specjalizuję się w zakresie prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, prawa spółek i szeroko pojętej działalności gospodarczej, a także prawa egzekucyjnego. Reprezentuję Klientów w postępowaniach upadłościowych, restrukturyzacyjnych, egzekucyjnych i sporach sądowych, w szczególności gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam zarządzając działami prawnymi spółek z różnych branż, między innymi: transportowej, motoryzacyjnej, rolniczej czy paliwowej, a także będąc członkiem organów zarządzających i rad nadzorczych podmiotów z polskim i zagranicznym kapitałem. W ciągu mojej kariery adwokackiej przeprowadziłam wiele procesów restrukturyzacyjnych i upadłościowych, od etapu przygotowania wniosku do skutecznego zakończenia postępowania, a także reprezentowałam w tych procesach wierzycieli. Posiadam doświadczenie w postępowaniach egzekucyjnych i procesach windykacji. Moja szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego pozwala mi na rzetelną i kompleksową ocenę skutków i ryzyk podatkowych transakcji handlowych. Potrafię także optymalizować ich koszty. Również doradzam i obsługuję osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą.

Prowadzona przeze mnie kancelaria ma charakter „butikowy”. Sama zajmuję się większością spraw Klientów, którym najczęściej zostałam polecona przez zadowolonych z efektów współpracy ze mną właścicieli firm, prezesów zarządów spółek i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki wybranej przeze mnie formie działania, bazującej na osobistym zaangażowaniu, zaufaniu, wiedzy i doświadczeniu, w pełni skupiam się rozwiązywaniu problemów Klientów i skutecznie wspieram ich w przekształcaniu i rozwoju firm. W sytuacjach, które tego wymagają, współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania ekspertami z zakresu podatków, finansów i specjalistycznej wiedzy branżowej z obszarów działalności Klientów.

W pracy adwokata najważniejsze są dla mnie sukcesy Klientów, ich poczucie bezpieczeństwa i osobista relacja zbudowana na wzajemnym zaufaniu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Justyna Saderska
Adwokat

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, lub znajdź nas na: